Môj blog zarába

Ako si založiť blog

Online kurz, ktorý vás naučí

ako zarábať online, ako zpeňažiť vaše vedomosti a získať tak pasívny príjem,

pomocou blogu a iných marketigových nástrojov

Čo získate

Blogovaciu webstránku

Plnohodnotná webová stránka s blogom. Napojená na obchodnú platformu – teda ak chcete môžete na nej predávať produkty, služby alebo digitálny obsah ako online kurzy a e-booky.  Názov domény si vyberáte vy.

Nájdite si vlastnú tému a produkt

Niekto už podniká a vie, celkom isto o čom jeho stránka bude. O čom môže napísať e-book alebo inak predávať svoje know how.Ak zatiaľ váhate, kde brať nápady a o čom má byť vaša stránka. Čím si presne zarábať online? Aj na to môžete nájsť odpoveď v tomto kurze.

Ako používať sociálne siete na podporu blogu

Sociálne siete majú veľkú silu. Naučte sa ju využívať pre svoje podnikanie. Môžete ju využiť na vlastnú propagáciu. V kurze si ukážeme spôsoby ako komunikovať na sociálnych sieťach, získavať dôveru a nových followerov či zákazníkov.

Návod ako prispôsobiť stránku podľa vlastného štýlu

Videonávody, ako postaviť stránku, pridávať články, fotky, videá, atď.. Ako nadizajnovať stránku, na ktorej sa článok zobrazí. Ako ju zatraktívniť pre čitateľa, aby klikal tam, kde potrebujete.

Rady ako písať texty do blogu, ktoré zaujmú

Záleží nielen na tom, čo píšete. Je dôležité aj to, ako to píšete. Forma predáva. Online marketing je trochu ako alchýmia. Aby váš blog na ľudí zapôsobil, musí byť písaný podľa “tajného receptu”, ktorý v tomto online kurze odhalíme.

Pasívny príjem pomocou blogu

Ako spraviť z vášho blogovania prosperujúci podnik? Ako ho nastaviť, aby vám zarábal skoro sám? Ako sa dá blogovaním živiť? Blogovaním priťahujete komunitu ľudí s rovnakými názormi. Komunikujete s nimi a budujete vzťah. To je už iba krok k verným zákazníkom. Spravte ho.

Praktické výhody blogovania

Prečo vlastne blogovať? Prečo vás blogovanie priťahuje? Spájate dve zásadné veci:

 

1. zarábanie peňazí

2. robíte to spôsobom, ktorý vás baví

Ako blog zarába

Určite ste si všimli, že život sa čím ďalej tým viac digitalizuje. Kto nie je na sociálnych sieťach, ako by nebol. A s podnikaním je to to isté.

Svojimi príbehmi k sebe priťahujete komunitu ľudí s podobnými zájmami.

Ak blogovanie nechcete robiť len ako hobby, ale radi by ste sa touto činnosťou živili, je pre vás blog marketingovým nástrojom.

Môžete predávať tovar ako klasický e-shop, ale aj digitálny obsah ako e-booky alebo online kurzy, ktoré súvisia s témou vášho blogu.

Naučte sa využívať možnosti online sveta na plnenie svojich snov.

BONUSY

Čo naviac získate v cene online kurzu Ako si založiť blog

Platený WP Builder na jeden rok

Pomocou tohto nástroja si úplne bez programovania dokážete meniť a vytvárať svoju vlastnú stránku.

Platby a fakturácia

Automatické vystavovanie faktúr pomocou FAPI a platobnú bránu Gopay na platby kartou už máte zabudované v stránke. Nepatíte za ne navyše.

Hosting na jeden rok

Aby sa stránka zobrazovala, potrebujete hosting. S týmto balíčkom máte prvý rok túto službu úplne zadarmo.

Podpora počas trvania online kurzu

Odpovedám na všetky vaše otázky počas trvania kurzu.

Prednastavené témy

Máte dve možnosti, ako si vystavať vlastnú stránku:

1. Stránku si buď môžete vystavať úplne od základov pomocou buildera – pre predstavu: týmto spôsobom je tvorená táto moja stánka

2. Môžete tiež využívať prednastavené témy, ktoré si jednoducho stiahnete a jednoducho upravíte – pridáte svoje vlastné fotky a texty, prípadne prispôsobíte dizajn – pozrite si ukážku prednastavených tém:

CENA

240,- €

 

zľava 20% platná do 31.8.2018 – zaplatíte 190,- €

kurz sa otvára od 1.9.2018

za túto cenu dostanete:

 

1. stránku s blogom

2. možnosť spraviť z nej predajnú stránku

3. návod, ako si ju upraviť podľa vlastného štýlu

4. online kurz ako blogovať

5. návod ako si z toho sprviť svoj biznis

ROZPIS CENY

blogovaciu stránku, ktorú si môžete prispôsobiť podľa seba                    140,-

návod ako upravovať stránku – práca s wordpressom a plateným

builderom a ako pridávať a upravovať články do blogu                              50,-

kurz ako písať texty, ktoré zaujmú a získajú vám followerov

– základy SEO a copywritingu                                                                     50,-

                                                                                                                                                              

spolu                                                                                                          240,-

grátis doména, webhosting a platené pluginy ročný poplatok v hodnote  130,-

 

spolu                                                                                                          370,-

PLATÍTE                                                                                                    240,-

Systémy a pluginy, na ktorých bude stránka vystavaná

ČASTO SA PÝTATE

Môžem si vybrať názov domény?

Áno, pri objednávaní kurzu si vyberáte aj názov domény. Tá musí byť neobsadená a voľná, aby sme ju pre vás mohli kúpiť. Kupujeme ju vo vašom mene a bude teda vo vašom vlastníctve, aj keď stránku prevediete na iný hosting alebo zrušíte.

Môžem na stránke predávať len tovar alebo aj digitálny obsah ako napr. e-booky alebo online kurzy?

Webstránka obsahuje predajnú platformu. Môžete na nej predávať tovar a mať tam e-shop. Rovnako môžete predávať aj digitálny obsah ako e-booky alebo online kurzy. V stránke je zabudovaný fakturačný systéme aj platobná brána na online platby kartou.

Potrebujem webhosting?

Áno. Je to vlastne priestor na webe, ktorý si prenajímate, aby sa váš web zobrazoval na internetnete. Webhosting dostávate na prvý rok zdarma ako bonus ku kurzu. Ďalše ročné poplatoky už platíte v plnej výške.

Potrebujem vedieť programovať, aby som si upravil/a webstránku?

Vaša webstránka bude vo wordpresse a máte k dispozícii platený nástroj ako bonus ku kurzu, ktorým sa dá stránka jednoducho prispôsobovať aj bez programovania. Možete si ju meniť podľa vlastného uváženia. V rámci kurzu dostávate podrobný návod, ako na to. Časom, keď získate väčšiu istotu, môžete aj sami experimentovať a upravovať. Nepotrebujete vedieť programovať. Jednotlivé elementy sú na nej prednatstavené tak, aby ste ich podľa vodeonávodu vedeli jednoducho pospájať podľa vašich potrieb.

Čo sa okrem blogovania naučím?

Upravovať stránky vo wodpresse. Základy SEO, kopywritingu a online marketingu – ako propagovať a prdávať svoje produkty alebo služby. Písať reklamné texty. Ako získavať potencionálnych zákazníkov na Facebooku prípadne iných sociálnych médiách.

Môžem si kúpiť jeden kurz ale dve stránky? Chcela by som robiť kurz s kamarátkou/kolegyňou a stačí nám jeden prístup do kurzu, ale potrebujeme každá jednu stránku.

Áno, môžete. V tom prípade zaplatíte o 140,- € za ďalšiu stranku viac. Teda na osobu vás kurz vyjde 190,- namiesto 240,-.

Ako využijem blogovanie pri podnikaní?

Ak podnikáte a máte webstránku, ale nemáte ju napojené na žiadne sociálne siete ani nepridávate žiaden zaujímavý obsah, ktorým by ste si získavali základňu ľudí, nevyužívate potenciál svojej webstránky a prichádzate o množstvo zákazníkov z týchto zdrojov. Blog je veľmi silný nástroj v rámci online marketingu a môže vám pomôcť s propagáciou a zvýšiť vaše predaje.

Podnikám, možem si dať tento kurz do nákladov firmy?

Áno, môžete. Tento kurz súvisí s vašim podnikaním, jeho propagáciou a reklamou. Ide teda o náklady, ktoré miniete, aby ste svoje podnikanie, môžete si ho teda ako náklad dať do účtovníctva.
A

1. Krok - Webstránka

Po zaplatení kurzu si vyberiete názov domény. Do jedného týždňa budete mať pripravenú stránku s blogom aj všetkými nástromi potrebnými na jej  úpravu. Môžete sa do nej prihlásiť a začať s ňou pracovať.

A

2. Krok - Kurz

Zároveň so stránkou dostávate prístup do online kruzu. Ten je zostavený z video  aj písaných návodov. Návody sú podrobne krok za krokom. Môžete sa k nim opakovane vracať. Prípadne mi môžete písať otázky počas doby trvania kurzu.

A

3. Krok - Píšeme post

Povieme si nielen kde brať nápady na písanie článkov do blogu. Hlavne si povieme, ako písať články, ktoré sú zaujímavé pre vyhľadávače aj pre ľudí – vašich potencionálnych followerov a zákazníkov.

A

4. Krok - Uverejňujeme články

Technická stránka. Ako post pridať a upraviť. Video, audio, fotky, rôzne možnosti zobrazenia. Ako upraviť stánku, na ktorej sa článok zobrazí. Ako mať stánku užívateľky zaujímavú a prehľadnú. Ako dostať návštevníka na našu predajnú stránku.

A

5. Krok - WordPress

Naučíme sa základ práce s wordpressom a pluginmi. Budete si vedieť upraviť a vystavať vlastnú stránku úplne bez programovania iba pomocou nastavení.

A

6. Krok - Sociálne siete

Ako zabezpečiť viralitu vašich postov, aby ste sa dostali medzi ľudí. Ako si udržať pozornosť a priazeň. Ako sa z followera stáva zákazník.

A

7. Krok - Ako blog zarába

Ako spojiť blogovanie s predajom a zarábaním na internete. Návod, ako z blogovania spraviť svoj vlastný podnik, ktorý zarába.
A

8. Krok - Pasívny príjem

Ako napísať a predať obsah – váš vlastný ebook, online kurz, návod, ktorý raz napíšete a potom vám zarába pomocou media marketingu.

PREČO SA ZAPOJIŤ DO KURZU

Posuňte sa ďalej na svojej ceste, získajte nové vedomosti, využite možnosti, ktoré vám tento kurz ponúka. Môžete sa nielen naučiť ako fungovať a zarábať v digitálnej dobe.

 

Dnes je trendom hľadať si vlastnú cestu a nemrhať svoj čas v práci, ktorá ma nenapĺňa. Naopak mnoho ľudí si začína plniť svoje sny a chce žiť spôsobom, ktorý ich baví. Je na vás, akú cestu si vyberiete.

Tento kurz vám ukáže možnosť, ako ísť vlastnou cestou a posunie vás na nej krok za krokom.

Nové poznatky hneď. Nikedy sa snažíme veci naučiť sami. Ja sama som zarytý samouk, nič mi nehovorte, ja všetko viem, a čo neviem si vygooglim. Ale stáva sa mi, že sa na nejakej veci zaseknem a neviem ako ďalej. Vtedy to buď vzdám alebo vyhľadám pomoc. Naučila som sa, že keď mi niekto poradí, napredujem oveľa rýchlejšie. Preto som napísala tento kurz, má vám pomocť začať s blogovaním hneď. Dostanete kompletný balík úspešného bloggera:  stránku, technické, praktické, marketingové návody a tomu podpru pre svoj projekt. Stačí už len zapojiť svoj talent a osobitosť.

Buďte v správny čas na správnom mieste. Online a virtuálny svet sa neustále rozvíja a pohybuje sa v ňom čoraz viac ľudí, vašich potencionálnych fanúšiov. Začnite byť aktívni a oslovovať aj túto základňu ľudí. Ak už podnikáte je využívanie blogu a sociálnych médií cesta k novým zákazníkom.

Sloboda. Blogovanie je neoddeliteľnou súčasťou zarábania na internete. Cez vaše blogy sa k vám dostávajú ľudia, ktorých by ste normálne nemali šancu osloviť. A zarábanie na internete vám dáva väčšiu slobodu. Nechodíte klasicky do práce a viete si svoj čas na prácu a záľuby lepšie skĺbiť a zorganizovať podľa seba. Využite túto možnosť a investujte do kurzu.

Investujte do svojich snov a plánov. Aký je rozdiel medzi investíciou a míňaním peňazí? Keď míňate peniaze na jedlo a pitie, na niečo, čo po roku uz nepotrebujete alebo sa vám nepáči. Minuli ste na to peniaze a sú preč. Keď si niečo zaplatíte aby ste to využívali na zarábanie ďalších peňazí…to je investícia. Tento kurz je vašou investíciou.

Komunita ľudí, ktorá vás podporuje. Nie vždy nájdete vo svojom okolí medzi priateľmi a blízkymi podporu pre svoje plány, nápady, sny, ktoré by ste chceli realizovať. Niekedy si potom vyberieme jednoduchšiu cestu a zapadneme medzi väčšinu. Z vlastnej skúsenosti viem, že ak ma niečo nadchne, ale prestanem za tým ísť, života ma k tomu aj tak o pár rokov vráti. Za oveľa dramatickejších okolností. Preto som pochopila, že svoju dušu neoblafnete. Ona vie, čo chce, k čomu ju to ťahá, čo jej dáva zmysel.  A nájde si k tomu cestu. Začnite sa venovať tomu, čo vás naĺňa a rozvíjajte sa v tom. Dajte o sebe vedieť a zarábajte tým, čo vás baví. Tento kurz má rozvíjať a posúvať v pred váš nápad.

Pohnite sa vpred. Bez toho, aby ste do svojho sna vložili energiou a nič nezmení. Peniaze sú tiež energia. Čakáte, že ak niečo má prísť, tak to príde? Bez toho, aby ste zmenili “polohu”, sa nič nestane. Do čoho radi vkladáte svoju duševnú, fyzickú aj materiálnu energiu, svoj talent aj osobnosť, to začne byť vidieť, získa si to svojich fanúšikov aj zákazníkov. Ak robíte, čo vás baví a napĺňa a neskrývate to, naopak získavate priaznivcov -v tom prípade nemôžete neuspeiť. Prvým krokom je vaša vlastná stránka, návod ako sa zviditeľniť a predávať ! – to je nápňou online kurzu Ako si založiť blog.

Začnite teraz. Ak chcete vo svojom živote splniť sny, starým osvetdčeným spôsobom to nepôjde. Ak sa chcete cítiť inak, musíte začať robiť veci inak.  Ak chcete dosiahnuť, po čom túžite, je čas skúsiť niečo nové. Prijmite výzvu a získajte stránku aj s návodom ako mať život podľa svojich predstáv.

GARANCIA VRÁTENIA PEŇAZÍ

Spokojnosť zákazníkov je pre nás dôležitá.

Ak do dvoch týždňov od zakúpenia kurzu zistíte, že z akéhokoľvek dôvodu tento kurz nie je pre vás, napíšte nám a peniaze za kurz vám automaticky vrátime.