Tvorba web stránok a eshopov

 

Potrebujete web stránku alebo eshop pre svoj projekt?

Vytvoríme pre vás web stránky alebo internetový obchod podľa vašich požiadaviek.

Ak potrebujete pridať novú podstránku, nové funkcionality alebo moduly ako napr. blog, fórum, možnosť prihlásenia, odber noviniek a podobne.

9

Inštalácia WordPress

WordPress je redakčný systém a pre tvorbu web stránok je zásadný. Je nutné ho upravovať nielen aby sa stráka vizuálne správne zobrazovala, ale hlavne, aby všetky funkcie na vašej webovej stránky bezchybne fungovali.

9

Téma web stránky

Máte na výber, ako bude vaša web stránka vyzerať. Vizuál, štýl – práve preto si vyberáte tému, ktorá vám najviac vyhovuje, páči sa vám. Ale aj spĺňa požiadavky na funkčnosť webu. Webstránky a ich tvorba, tu témy nemožno vynechať.

9

Úprava témy - CSS, PHP, HTML, JS

Pri tvorení web stránok je nutné používať viaceré programovacie jazyky. Pre vytváranie nových funkcionalít, na vyladenie designu, správnemu zobrazovaniu webovej stránky, aby bol web dynamický a responzívny na všetkych zariadeniach.

9

GDPR

Rôzne stupne nastavenia Zásad ochrany osobných údajov podľa toho, aké údaje zbierate. Ak mátene na web stránke fórum,  povinnosť prihlásenia a zadávania osobných údajov, vtedy správne nastavenie zásad ochrany osobných údajov a poučenie GDPR určite potrebujete. Je to neoddeliteľná súčasť tvorby web stránok.

9

HTTPS

“Maličkosť”, na ktorú treba pri tvorbe web stránok myslieť.. Čo znamená https? Prakticky: dáta sa načítavajú cez šifrovaný protokol. Zrýchľuje načítanie stránky. Google preferuje https stránky.

9

Blog, fórum, prihlasovanie, formuláre, ...

Na webstránke beží veľa procesov v závislosti od toho, na čo je určená. Aby všetko bezchybne fungovalo, je sú potrebné správne nastavenia v back-ende. Aj o tom je tvorba web stránok.

Pre Váš web
9

Responzivita

Znamená to, že vaša web stránka sa bude dobre zobrazovať na všetkých typoch displejov. Na PC, notebookoch, tabletoch, mobiloch. Štruktúra stránky sa prispôsobí veľkosti zobrazenia. Nič sa nebude prekrývať, všetko bude na svojom mieste, nech svoj web otvoríte na čomkoľvek.

9

Nahratie webu na hosting

Keď sa hotový web presunie na váš webhosting treba ešte raz doladiť, čo pri preklápaní nzafungovalo. Aby bola web stránka naozaj tip top. Tvorba web stránok so všetkým, čo k tomu patrí.

9

Zaškolenie a podpora 30 dní

Nekončí to vytvorením web stránky. Nenecháme vás s vašim nový webom samých. Dostanete návody ako upravovať a pridávať články, fotky, produkty, prípadne iný obsah na stránky. Ako sa starať o rôzne funkcie, ktoré budete mať na stránke. Ako managovať e-shop. Všetko, čo by ste pre správny chod webu a vášho obchodu mohli potrebovať.

Pre e-shop

9

WooCommerce

WooCommerce je základný nástroj, ktorý sa používa pri tvorbe eshopu. Obsahuje funkcie potrebné pre proces nákupu a platby. Tie treba dobre nastaviť, aby vaše predaje prebiehali hladko.

9

Napojenie na fakturáciu

WooCommerce je možné napojiť na iné CMR systémy napr. sklad vo vašom účtovnom systéme. Alebo na službu Superfaktúra, kde sa automaticky vystavujú daňové doklady podla našich zákonov. Fakturácia je pri predaji zásadná faunkcia a pri tvorbe eshopu ju nemožno vynechať.

9

Platobná brána

Ďalšía funkcia, bez ktorj sa eshop nezaobíde – Platobná brána. Umožňuje platbu kartou. Ďalšia možnosť je nastavenie platby PayPalom. Aj tieto funkcie vám nastavíme pri tvorbe eshopu.

Chcem kompletnú a funkčnú web stránku

Vaša vízia, výber témy, kľúčových slov

Dodanie fotiek, textov, materiálov

Podpora nasledujúcich 30 dní

%

Výber domény, hosting

Platba a následné nahratie webu na vašu doménu

Konzultácie v priebehu procesu